szkoła podstawowa nr 8

Kierownictwo szkoły

Dorota Zaleśny (dyrektor), Agnieszka Krakowska (wicedyrektor), Małgorzata Krakowska (wicedyrektor).

Język polski

Joanna Gnutek, Kornelia Kiecka, Anna Muciek, Joanna Nosal, Mariola Wantuch, Anna Łabuz-Zachara.

Język angielski, język niemiecki

Małgorzata Krakowska, Agnieszka Lisińska, Katarzyna Smutek, Małgorzata Sobół, Alicja Starzec (j. niemiecki).

Dorota Zaleśny, Alina Baran, Magdalena Kielian, Karolina Kuczek, Halina Smoleń.

Historia, WOS

Urszula Nosal, Bernadetta Romańska.

Biologia, geografia, przyroda

Bożena Bonkowska (geografia, EdB), Dorota Mikulska (biologia), Urszula Nosal (przyroda).

Chemia, fizyka

Dorota Mikulska (chemia), Agata Ptasznik (fizyka).

Edukacja wczesnoszkolna

Agnieszka Bryndal, Wiesław Ciurej, Anetta Jacek, Aneta Jasiak, Ewa Kowalska, Maria Kula, Agnieszka Machalska, Monika Mukawa, Bożena Wajda, Alina Wojtanowska, Monika Wolan, Edyta Zelek.

Wychowanie fizyczne

Agnieszka Krakowska, Anna Basierak, Maciej Gubernat, Kinga Sokalska, Łukasz Szostak.

Informatyka

Elżbieta Ambrozik, Anna Schab.

Muzyka, plastyka, technika

Beata Bernatowicz (muzyka), Anetta Jacek (plastyka), Elżbieta Ambrozik (technika).

ks. Jacek Chmura, ks. Maciej Gorgosz, ks. Paweł Górski, s. Marta Niemiec.

Świetlica

Jolanta Gawin, Anna Kaczkowska, Wioleta Kinzerska, Małgorzata Kuźmin, Agata Szczerba, Justyna Trawińska.

Nauczyciele specjaliści

Katarzyna Augustyńska (psycholog), Marta Drabik (pedagog, WDŻ), Ewa Chrobak (pedagog specjalny), Aneta Jasiak (logopeda).

Nauczyciele współorganizujący kształcenie

Ewelina Domagała, Agnieszka Kiełtyka, Monika Put, Katarzyna Szczęch, Anna Łabuz-Zachara, Renata Jewuła.

Zofia Kornaś