Integracja w Biesiadnie

Klasy 1c i 3c spędziły wyjątkowy dzień w Biesiadnie, pełen uśmiechu, radości oraz beztroskiej zabawy. Było ognisko, pieczenie kiełbasek i słodkich pianek, zabawy na świeżym powietrzu, strzelanie z łuku, chwile odpoczynku na hamakach...
Przejdź do treści