23 czerwca w Amfiteatrze Miejskim w Tarnowie odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie „Ekran kradnie czas, sport rozwija nas” organizowanego przez Urząd Miasta Tarnowa we współpracy z Rada Osiedla Starówka.
W gronie laureatów znalazło się troje uczniów naszej szkoły: Veronica Forgacz kl. 5a, Jakub Kot kl.4a, Wiktor Siepiela 4c, uczniowie otrzymali wyróżnienia i piękne piłki, idealne na wakacyjny czas.
Wyróżniona została również Aleksandra Brach z 7a – w Ogólnopolskim Poetycko – Plastycznym Konkursie „Błogosławiona Karolino Kózko, świeć nam przykładem…Uczniowie Chrystusa.” Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy! i życzymy udanych wakacji!


