W poniedziałek 8 kwietnia uczniowie klasy 1a wyruszyli na niezwykłą przygodę do teatru, gdzie czekało na nich mnóstwo emocji i inspiracji! To było niezapomniane doświadczenie, które na długo pozostanie w pamięci wszystkich dzieci. Nasi uczniowie mieli okazję zanurzyć się w magicznym świecie teatru, odkrywając tajniki sceny oraz kulisy przedstawień. Uczniowie dowiedzieli się, że teatr to nie tylko wspaniała gra aktorska, ale również praca wielu ludzi za kulisami, którzy tworzą ten niezwykły świat. Dziękujemy Teatrowi im. Ludwika Solskiego w Tarnowie za serdeczne przyjęcie i za niezapomniane wrażenia! To dla nas ogromna przyjemność móc rozwijać kreatywność i pasję naszych uczniów poprzez takie wyjątkowe wydarzenia.