W dniach 25 i 26 marca 2024 roku uczniowie klas 3b i 3d mieli przyjemność uczestniczyć w warsztatach arteterapeutycznych prowadzonych przez panią Ewę Chrobak. Warsztaty te były zorganizowane z okazji zbliżających się świąt wielkanocnych, a ich celem było tworzenie ozdób wielkanocnych przy użyciu różnorodnych materiałów.

Podczas warsztatów dzieci miały okazję wykorzystać zielony sizal, kolorowe jajka, żółte kurczaczki, drewniane zajączki oraz żółte piórka do stworzenia swoich własnych dzieł sztuki wielkanocnej. W przezroczystych, plastikowych jajach tworzyły unikalne kompozycje, które ozdabiały kolorowymi wstążkami i kwiatkami, nadając im wyjątkowy, świąteczny wygląd.

Dla uczestników warsztatów był to nie tylko czas kreatywnej zabawy, ale również okazja do rozwijania swojej wyobraźni i zdolności manualnych.