Wszyscy z utęsknieniem czekamy ferii zimowych, które przyniosą odpoczynek od codziennych szkolnych obowiązków i dostarczą dużo zabawy.

W piątek 9 lutego uczniowie klasy 1c i 2c podczas apelu wychowawczego w przygotowanym przez nich zimowym przedstawieniu, zachęcali rówieśników do czynnego, zdrowego i bezpiecznego spędzania ferii. Obecna na spotkaniu Pani Policjant, Joanna Siedlecka zwróciła dzieciom uwagę na najważniejsze zagrożenia podczas zimowego wypoczynku. Na zakończenie wystąpienia podkreśliła, że tylko umiar, zdrowy rozsądek i ostrożność pozwolą bezpiecznie cieszyć się zimową aurą. Po cennych wskazówkach dotyczących bezpieczeństwa przyszedł czas na podsumowanie dodatkowej aktywności uczniów – konkursów przeprowadzonych w I okresie nauki. Nauczyciele oraz przedstawiciele Rady Rodziców wręczyli nagrody oraz dyplomy.

Wszystkim uczniom naszej szkoły życzymy udanych, a przede wszystkim bezpiecznych ferii zimowych.