Kochani!

W ostatnich dniach w naszej szkole została zorganizowana akcja charytatywna pod hasłem „ Zimowa herbatka dla Babci i Dziadka” jako jedna z form wsparcia dla pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej. Pomysł na te akcję podsunęły nam święta – Dzień Babci i Dzień Dziadka, chcieliśmy sprawić, by seniorzy w tych szczególnych dniach poczuli się wyjątkowo.

Uczniowie, nauczyciele i rodzice zaangażowali się w tę inicjatywę, przynosząc różnorodne herbaty, zarówno ziołowe, jak i klasyczne.

Zbiórka ta była doskonałą okazją do zjednoczenia społeczności szkolnej w duchu dobroczynności i troski o drugiego człowieka. Uczniowie przynosili różne herbaty, starając się wzbogacić ofertę o różnorodne smaki i aromaty.

Zebrane herbaty posłużyły do stworzenia upominkowych zestawów, które trafiły do pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Tarnowie. Ten gest nie tylko dostarczył seniorom przyjemności smakowej, ale również był wyrazem troski i współczucia ze strony społeczności szkolnej.

Zbiórka herbat w ramach akcji „Zimowa herbatka dla Babci i Dziadka” stanowiła więc istotny element, który wzbogacił działania charytatywne szkoły i przyczynił się do stworzenia ciepłej atmosfery wokół całej inicjatywy.