Zajęcia z arteterapii w klasach 2d i 3b były pełne kreatywności i radości. Uczniowie tworzyli podkładki pod kubek dla Babć i Dziadków, używając sklejki z ażurowym wzorem filiżanki kawy. Nauka wplatania sznurka i wyczesywania była głównym elementem zajęć. Zajęcia były okazją do wyrażenia indywidualnej kreatywności, a na koniec każde dziecko z dumą prezentowało swoje unikalne dzieło. To było nie tylko tworzenie praktycznego prezentu, ale także budowanie atmosfery wzajemnej pomocy i wsparcia w grupie. Zajęcia z pewnością pozostaną piękną pamiątką dla uczniów i nauczycieli.

Pomysłodawczynią zajęć z arteterapii, które odbyły się w klasach 2d i 3b, była p. Ewa Chrobak, wspierana przez zaangażowanych wychowawców 🙂