Zebrana kwota 9267,17 zł zostanie przekazana na turnus rehabilitacyjny dla Zuzi.
Dziękujemy wszystkim, którzy razem z nami z wielkim zaangażowaniem włączyli się do przygotowania i przeprowadzenia kiermaszu, nauczycielom, rodzicom, pracownikom i uczniom naszej szkoły oraz Radzie Rodziców, która wsparła kiermasz kartkami świątecznymi oraz choinkami konkursowymi, wykonanymi zarówno przez uczniów, jak i rodziców.
Pragniemy złożyć najserdeczniejsze podziękowania wszystkim osobom, które wsparły akcję dobroczynną. Dziękujemy za wrażliwość otwierającą serce dla tych, którzy potrzebują pomocy, za bezinteresowną chęć do czynienia dobra, za życzliwość i okazane serce.
Wspaniałym podsumowaniem tej akcji charytatywnej niech będą słowa Jana Pawła II:
„Człowiek jest wielki nie przez to co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”
Jednocześnie, w związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia, życzymy wszystkim zdrowych, spokojnych, radosnych chwil spędzonych w gronie najbliższych. Niech te święta niosą ze sobą radość, spokój i mnóstwo chwil rodzinnej harmonii, zaś w Nowym Roku wszelkiej pomyślności, sukcesów w życiu zawodowym i osobistym oraz zdrowia.
Dziękujemy – organizatorzy Kiermaszu