W dniach 20 i 21 grudnia 2023 r. w naszej szkole odbędzie się charytatywny kiermasz bożonarodzeniowy na rzecz Zuzi Bryndal-Rost, 8-letniej dziewczynki z dziecięcym porażeniem mózgowym. Dochód z kiermaszu przeznaczony będzie na dofinansowanie jej rehabilitacji. Wcześniejszy kiermasz wielkanocny przyczynił się do sfinansowania turnusu rehabilitacyjnego dla Zuzi. Teraz ponownie zbieramy środki na kontynuację leczenia dziewczynki. Zachęcamy do wsparcia poprzez przygotowanie ciasteczek, babeczek i ozdób świątecznych. Na kiermasz zostały przygotowane przez uczniów i nauczycieli różne ozdoby a Rada Rodziców przekaże na ten cel ozdoby konkursowe „Choiny, choinki, choineczki”.

Wypieki można dostarczać w te dni od samego rana, od godziny otwarcia szkoły (6:30) na portiernię lub do sali A8. W każdej chwili można zgłosić do wychowawcy klasy gotowość do upieczenia ciasteczek!

Dziękujemy za zaangażowanie i czas poświęcony na przygotowanie pyszności.

Pamiętajmy, dobro powraca!💞

Dziękujemy za zaangażowanie!

W dniach 20 i 21 grudnia 2023 r. w naszej szkole odbędzie się charytatywny kiermasz bożonarodzeniowy na rzecz Zuzi Bryndal-Rost, 8-letniej dziewczynki z dziecięcym porażeniem mózgowym. Zakupić można dekoracje świąteczne, wypieki.