W piątek 15-tego września w naszej świetlicy po raz kolejny obchodziliśmy MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI – święto odkrywania talentów, kreatywności i rozwijania nieograniczonej wyobraźni. W tym dniu motywem przewodnim i inspiracją do zajęć była zwykła kropka. Dzieci oglądnęły filmik pt. „The Dot” opowiadający o tym, jak zwyczajna kropka zmieniła świat małej dziewczynki o imieniu Vashti. Opowieść o wyjątkowej nauczycielce plastyki oraz dziewczynce, która od zwykłej kropki rozwinęła swój talent, a także uwierzyła we własne możliwości, uświadomiła uczniom, że każde, nawet niewielkie działanie, może stać się początkiem wyjątkowej przygody.
W tym dniu dzieci nie tylko opowiadały o swoich talentach, ale również uczestniczyły w zajęciach plastycznych, podczas których stworzyły niepowtarzalne dzieła sztuki, a dzięki przygotowanym wspólnie kropkowanym rekwizytom fotograficznym powstały pamiątkowe zdjęcia.