Na zakończenie pierwszego etapu edukacji uczniowie klasy 3 d przygotowali przedstawienie pt. „Jaś i Małgosia”. Zostało ono zaprezentowane rodzinom dzieci z okazji Dnia Rodziny. Po inscenizacji nastąpił montaż słowno-muzyczny, w którym uczniowie dziękowali rodzicom, babciom i dziadkom oraz rodzeństwu za miłość, opiekę i wsparcie, które od nich otrzymują. Na zakończenie zostały wręczone prezenty – pamiątkowe ramki z rodzinnymi zdjęciami.

Kolejnego dnia przedstawienie obejrzeli uczniowie klas I – III. Był to miły czas, w którym dzieci mogły przypomnieć sobie swoje ulubione bajki oraz piosenki z popularnych baśni.

Mamy nadzieję, że dzięki temu przedstawieniu, uczniowie rozwinęli zainteresowania i zdolności artystyczne.

Monika Wolan, Agnieszka Kiełtyka