Dzień Dziecka to święto, na które wszyscy uczniowie czekają z niecierpliwością przez cały rok. W tym dniu dzieci wraz z wychowawcami wybrali różne formy aktywności – od klasowych wyjść po wycieczki.

Kilka klas wzięło udział w projekcji filmów Młodego Widza 37 Tarnowskiej Nagrody Filmowej, podczas której uczniowie obejrzeli siedem filmów krótkometrażowych podlegających ocenie Jury dziecięcego. W drodze powrotnej odwiedzili lodziarnie na Starym Mieście, a dodatkowo pierwszoklasiści załapali się na zabawy taneczne organizowane przez studentki z Akademii Tarnowskiej.

Kolejne klasy odwiedziły Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie i uczestniczyły w spektaklu pt.: „Pożarcie Królewny Bluetki”.

Ważną atrakcją były lody sponsorowane przez Radę Rodziców w postaci bonu w lodziarni New York Ice Cream Shop. Warto było sprawdzić czy to „najlepsze lody na świecie”!