26 maja uczniowie klasy 3c oraz oddziału przygotowawczego uczestniczyli w warsztatach ekologicznych w Leroy Merlin. Pan Przemysław, który prowadził zajęcia przybliżył uczniom eksponaty niektórych roślin, zapoznał ich z nazwą oraz pochodzeniem rośliny jak również z jej wymaganiami do prawidłowego rozwoju. Następnie uczniowie przeszli do ogrodu, gdzie czekały na nich kwiaty i doniczki. Prowadzący przypomniał uczniom etapy przesadzania roślin, a następnie uczniowie przystąpili do samodzielnej pracy. Radość i pracowitość była tym większa, że dzisiaj przypada Dzień Matki i te kwiaty uczniowie przesadzali dla swoich mam. Robili to z dużym zaangażowaniem, wkładając w to swoje dziecięce serce. Dlatego te kwiatowe prezenty były tak piękne, bo oprawione miłością dla naszych kochanych mam.