16 marca 2023 r. odbył się MKM Kangur. Jak każdego roku cieszył się on dużym zainteresowaniem. Brało w nim udział aż 87 uczniów naszej szkoły.

Z radością informujemy, że w tej edycji uczniowie: Kania Dominik z klasy 3B, Łabno Alicja z klasy 4B oraz Lechowicz Sebastian z klasy 5A uzyskali wynik BARDZO DOBRY.

Uczniowie ci zostali zaproszeni na uroczyste podsumowanie konkursu, które odbędzie się w czerwcu na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Natomiast uczniowie: Sasak Jakub z klasy 2B, Budzyńska Iga z klasy 3B, Porębska Liliana z klasy 3D, Szatan Bartłomiej z klasy 4C, Przeklasa Szymon z klasy 8B oraz Nagoński Wiktor z klasy 8C uzyskali WYRÓŻNIENIE w konkursie.

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy osiągniętego wyniku!

Plakat Kangur matematyczny 2023