Kreatywność i innowacja napędzają postęp technologiczny, kulturalny, społeczny i ekonomiczny. Aby promować te wartości corocznie 21 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Kreatywności i Innowacji. Dzień ten ma zachęcić do twórczego myślenia. Wiąże się on z ciekawym spędzaniem czasu, rozwijaniem swoich zainteresowań, zdolności i umiejętności, a także dobrą zabawą.
Tego dnia uczniowie klasy 1c i 3c poprzez realizację różnorodnych działań rozwijali swoją kreatywność i twórczą postawę. Dzieci projektowały miasto i pojazdy przyszłości, drzwi do wyobraźni oraz koszulki i breloczki. Stworzyły mapę myśli, kolorowały w wielkim formacie, a także wykorzystywały najnowsze technologie do nauki i zabawy.
Wszyscy zgodnie stwierdzili, że zajęcia te były naprawdę wyjątkowe!

Uczniowie klasy 1c i 3c poprzez realizację różnorodnych działań rozwijali swoją kreatywność i twórczą postawę. Dzieci projektowały miasto i pojazdy przyszłości, drzwi do wyobraźni oraz koszulki i breloczki. Stworzyły mapę myśli, kolorowały w wielkim formacie, a także wykorzystywały najnowsze technologie do nauki i zabawy.Wszyscy zgodnie stwierdzili, że zajęcia te były naprawdę wyjątkowe!