Laureat Małopolskiego Konkursu Historycznego jedyny z Tarnowa i powiatu tarnowskiego, nasz uczeń Patryk Jasiak.

Krótka historia osiągnięcia sukcesu naukowego. Patryk uczeń klasy 8a – miły, skromny, mądry i utalentowany chłopiec przystąpił do pierwszego etapu  konkursu wraz z nim ponad 39 tysięcy uczniów z całej Małopolski, przeszedł do etapu drugiego a z nim ponad 7 tysięcy uczniów, na trzecim etapie wraz z Patrykiem pisało test ponad półtora tysiąca uczniów.

I już po wszystkim – jest na 4 miejscu – a wszystkich  laureatów tylko 21 w całej Małopolsce.

Tak wygląda recepta na sukces. A teraz w spokoju oczekuje na przyjęcie do wybranej szkoły, gdyż zarządzeniem pani kurator ma pierwszeństwo. Pracować z nim to była prawdziwa przyjemność.

Dumna i szczęśliwa – Bernadetta Romańska

W piątek 21 kwietnia w gościnnych progach Auli A1 Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów Stypendystom Ministra Edukacji i Nauki oraz gala zakończenia konkursów przedmiotowych organizowanych przez Małopolskiego Kuratora Oświaty dla uczniów szkół podstawowych województwa małopolskiego w roku szkolnym 2022/2023.

Laureat Małopolskiego Konkursu Historycznego jedyny z Tarnowa i powiatu tarnowskiego, nasz uczeń Patryk Jasiak wśród wyróżnionych uczniów