Świetlicowe drzewo czytelnicze – pod taką nazwą ogłoszono jesienną edycję konkursu czytelniczego, którego celem było propagowanie idei czytelnictwa w gronie dzieci z klas 1-3 uczęszczających do świetlicy szkolnej. Przez kilkanaście jesiennych tygodni młodzi czytelnicy dopinali do stojącego na korytarzu drzewa kolorowe liście, na których zapisywali autorów oraz tytuły książek, po które sięgnęli w ostatnim czasie.

Komisja konkursowa w składzie: Zuzia, Lilka, Ania i Wiktoria, po przeliczeniu liści ustaliła, że wśród uczniów klas pierwszych zwyciężyła Sandra Olszańska z klasy 1c, a wyróżnienie przypadło Adriannie Borys z klasy 1c i Mai Wąż z klasy 1d.

Najlepszą czytelniczką w klasach drugich okazała się Anna Guzik z klasy 2d, a wśród trzecioklasistów zwyciężył Ksawery Tchoń z klasy 3b.

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy pozostałym uczniom za podjęcie czytelniczej rywalizacji. Przypominamy, że edycja wiosenna już wkrótce – zapraszamy do udziału i zachęcamy wszystkich do czytania książek!