Nasza szkoła przystąpiła do XXIV Konkursu Wieńców Nagrobnych „Żołnierska Pamięć”. Organizatorem przedsięwzięcia, nad którym honorowy patronat objął Starosta Powiatu Tarnowskiego – Roman Łucarz, był Oddział PTTK Ziemi Tarnowskiej oraz XIV Liceum Ogólnokształcące.

Celem konkursu było przede wszystkim rozwijanie uczuć patriotycznych w młodym pokoleniu oraz kultywowanie pamięci o żołnierzach poległych za niepodległość Polski. Wieniec przedstawiał polską strzechę, nad którą swoje skrzydła rozpostarł Orzeł Biały – symbol zwycięstwa i wolności.

8 listopada wszystkie konkursowe wieńce zostały wystawione na Tarnowskim Rynku, gdzie swoje głosy oddawali mieszkańcy Tarnowa. Jesteśmy dumni, że oceną tarnowian nasz wieniec zdobył II miejsce. Podczas Patriotycznego Złazu w Łowczówku przedstawiciele naszej szkoły złożyli go na grobach poległych żołnierzy.

Nasza szkoła przystąpiła do XXIV Konkursu Wieńców Nagrobnych „Żołnierska Pamięć”. Organizatorem przedsięwzięcia, nad którym honorowy patronat objął Starosta Powiatu Tarnowskiego – Roman Łucarz, był Oddział PTTK Ziemi Tarnowskiej oraz XIV Liceum Ogólnokształcące.
Dyplom za zajęcie 2 miejsca w konkursie wieńców nagrobnych "Żołnierska Pamięć"