W przeddzień Święta Niepodległości 🇵🇱 uczniowie naszej szkoły jak co roku wzięli udział w Złazie Patriotyczno-Turystycznym szlakiem Legionistów do Łowczówka. Z Tarnowa dojechali wraz z opiekunami do Pleśnej, a następnie pieszo czarnym szlakiem przez las dotarli do Cmentarza Legionistów w Łowczówku. Prezentując piękną, patriotyczną postawę uczestniczyli w uroczystościach – modlitwie za poległych, wysłuchali gawędy o boju I Brygady Legionistów oraz zapalili znicze.

W przeddzień Święta Niepodległości 🇵🇱 uczniowie naszej szkoły jak co roku wzięli udział w Złazie Patriotyczno-Turystycznym szlakiem Legionistów do Łowczówka. Z Tarnowa dojechali wraz z opiekunami do Pleśnej, a następnie pieszo czarnym szlakiem przez las dotarli do Cmentarza Legionistów w Łowczówku. Prezentując piękną, patriotyczną postawę uczestniczyli w uroczystościach - modlitwie za poległych, wysłuchali gawędy o boju I Brygady Legionistów oraz zapalili znicze.