Nasza szkoła dołącza do akcji „Zbieram to w szkole” organizowanej przez Fundację Missio Cordis we współpracy z Misją Zagraniczną Księży Sercanów w Polsce.

Projekt ma charakter ekologiczno – charytatywny, który ma na celu rozwijanie świadomości ekologicznej wśród uczniów i gromadzenie pieniędzy na pomoc dzieciom – podopiecznym księży sercanów w Tanzanii, Boliwii czy na Filipinach.

W szkole zbieramy:

„Dobre monety” – zbiórka polskich groszy od 1 – 50 gr

zegarki tarczowe- zbieramy tylko zegarki „na rękę”

Każdej przekazanej przez szkołę darowiźnie przyporządkowana jest określona liczba punktów, które można wymieniać na nagrody: książki, gry, audiobooki, torby ekologiczne.

Włącz się do akcji ! Pomagaj i bądź EKO !

Więcej informacji: https://www.zbieramtowszkole.pl/

Nasza szkoła dołącza do akcji "Zbieram to w szkole" organizowanej przez Fundację Missio Cordis we współpracy z Misją Zagraniczną Księży Sercanów w Polsce.Projekt ma charakter ekologiczno - charytatywny, który ma na celu rozwijanie świadomości ekologicznej wśród uczniów i gromadzenie pieniędzy na pomoc dzieciom - podopiecznym księży sercanów w Tanzanii, Boliwii czy na Filipinach.W szkole zbieramy: "Dobre monety" - zbiórka polskich groszy od 1 - 50 gr zegarki tarczowe- zbieramy tylko zegarki "na rękę"Każdej przekazanej przez szkołę darowiźnie przyporządkowana jest określona liczba punktów, które można wymieniać na nagrody: książki, gry, audiobooki, torby ekologiczne.