13 kwietnia odbyło się integracyjne spotkanie  klasy 2c oraz I-go Oddziału Przygotowawczego. W trakcie spotkania uczniowie wymieniali się informacjami nt. tradycji i zwyczajów związanych z obchodami Świąt Wielkanocnych w swoim kraju, a następnie złożyli sobie świąteczne życzenia. Dzieci wcześniej przygotowały się do tego spotkania. Uczniowie klasy 2c na lekcji wykonywali koszyczki wielkanocne, do których wkładali czekoladowe smakołyki w postaci baranków, zajączków i pisanek.  Uczniowie z I-go Oddziału Przygotowawczego, również w ramach lekcji, przygotowali według własnych pomysłów wielkanocne kartki z życzeniami. Dodatkowo rodzice uczniów I-go Oddziału Przygotowawczego upiekli ciasta według smaku i tradycji ukraińskiej, którymi zostały poczęstowane wszystkie dzieci. Spotkanie przebiegło w miłej i wesołej atmosferze, w towarzystwie polsko – ukraińskich wielkanocnych smakołyków.