Nasza szkoła miała zaszczyt gościć zawodników Uni Tarnów, zespołu biorącego udział w rozgrywkach o Mistrzostwo Polski piłki ręcznej mężczyzn. Szkołę odwiedzili bramkarz Patryk Małecki, rozgrywający Wojciech Dadej oraz obrotowy Shuichi Yoshida, który jeszcze niedawno wraz z reprezentacją Japonii brał udział w Mistrzostwach Świata i Olimpiadzie.

Zajęcia prowadzone przez sportowych idoli były nagrodą dla trenujących w naszej szkole uczniów, którzy zdecydowali się związać z piłką ręczną. Prócz treningu, uczniowie mieli okazję porozmawiać ze sportowcami. Nie zabrakło również pamiątkowych zdjęć, autografów, klubowych gadżetów i biletów na najbliższy mecz Unii Tarnów.

Miejmy nadzieję, że to doświadczenie będzie bodźcem do jeszcze mocniejszego treningu, samodoskonalenia i dążenia do spełnienia sportowych marzeń naszych uczniów. Może w przyszłości oni będą odwiedzać naszą szkołę.

Ze sportowym pozdrowieniem

Zespół nauczycieli WF