15.02.2022 r. uczniowie klas I – III uczestniczyli w zajęciach online Bezpieczna Szkoła Krokodyla Tirka prowadzonych przez Inspektora Transportu Drogowego z Warszawy. Podczas zajęć uczniowie przypomnieli sobie zasady poruszania się po drogach i stosowanie się do sygnalizacji świetlnej. Dowiedzieli się, jak zachowywać się podczas podróży samochodem, autobusem, a w szczególności o konieczności  i sposobie stosowania pasów bezpieczeństwa. Na spotkaniu zwrócono również uwagę na konieczność noszenia elementów odblaskowych, podczas jazdy rowerem na elementy ochronne typu kask, ochraniacze na kolana i łokcie. Uczniowie podczas zajęć wykazali się znajomością numerów służb ratunkowych oraz umiejętnością ich powiadamiania. Wspaniale rozwiązali wszystkie zagadki zadane przez prowadzącego. Uczniowie byli bardzo zadowoleni z zajęć, gdyż były one uatrakcyjniane materiałami multimedialnymi, w tym animowanymi filmami, których głównym bohaterem jest krokodylek Tirek.

Uczniowie biorący udział w zajęciach: kl. Ib, Ic, Id, IIb,IIc, IId, III b, III c.