Pod takim hasłem uczniowie klas I – III realizowali jeden z modułów projektu HUMINE: „Nawyki żywieniowe teraz i w przyszłości”. Codziennie obowiązywał inny kolor ubrania, zgodnie z kolorem danej grupy owoców i warzyw. W klasach i na szkolnych korytarzach było więc pomarańczowo, zielono, czerwono, fioletowo, żółto, a nawet biało ! To był nie tylko bardzo wesoły i kolorowy tydzień. Każdy dzień to była także nowa porcja zdrowej wiedzy.

Projekt realizowała klasa 1A z p. Aliną Wojtanowską, 1B z p. Edytą Zelek, 1C z p. Wiesławem Ciurejem, 1D z p. Ewą Kowalską, 2A z p. Jolantą Gawin, 2B z p. Agnieszką Machalską, 2D z p. Moniką Wolan, 3A z p. Moniką Fido-Surman, 3B z p. Bożeną Wajdą, 3D z p. Agnieszką Bryndal.

Pomarańczowy dzień

Czerwony dzień