W 2021 roku obchodzimy 100 rocznicę urodzin Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, patrona naszej szkoły. Uczniowie, uczęszczający na zajęcia świetlicowe, włączając się w obchody Roku K. K. Baczyńskiego, poznali biografię poety, zapoznali się z najważniejszymi wydarzeniami czasu II wojny światowej oraz powstania warszawskiego. Słuchali i interpretowali wiersze, starali się bliżej poznać poetycki geniusz patrona szkoły. Uczestniczyli również w zajęciach plastycznych pod hasłem „K. K. Baczyński w oczach dziecka”, podczas których rysowali portret poety. Prace uczniów można było oglądać na zorganizowanej wystawie.

Wystawa prac plastycznych w świetlicy -  Krzysztof  Kamil  Baczyński w oczach dziecka