„Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz”

Nasza szkoła włączyła się w akcję „Okaż serce – wrzuć nakrętkę”. Jest to zbiórka zakrętek dla naszego byłego ucznia Kacpra, który cierpi na bardzo rzadką chorobę naczyń mózgowych  MOYA MOYA. Na deptaku w pobliżu ul. Jasnej i ul. Bitwy pod Studziankami postawiono pojemnik na nakrętki w kształcie serca wykonany w Zakładzie Karnym w Tarnowie. W akcję wsparcia Kacpra zaangażowani są mieszkańcy osiedla, członkowie Rady Osiedla nr 12 Jasna oraz Rady Osiedla nr 13 Westerplatte.

Nasi uczniowie z ogromnym zaangażowaniem włączyli się w zbiórkę i pojemnik bardzo szybko się zapełnia. Za dołączenie do akcji serdecznie dziękujemy. Więcej informacji
o formach wsparcia Kacpra znaleźć można na stronie:

Szkolny Klub Wolontariatu

„Okaż serce – wrzuć nakrętkę” - jest to zbiórka zakrętek dla naszego byłego ucznia Kacpra. Na zdjęciu kosz z zakrętkami.