Uczniowie z klas 4 – 8 wyróżnieni za wysoką średnią w nauce, 100% i wzorową frekwencję oraz udział w konkursach:

Kuratoryjny Konkurs z Matematyki: Jakub Łabno kl.8c i Mateusz Rzeszutko kl.8b.

Kuratoryjny Konkurs z Języka Angielskiego: Jakub Łabno kl.8c.

Kuratoryjny Konkurs z Chemii: Cyprian Więch 8c.

Kuratoryjny Konkurs z Informatyki: Cyprian Więch 8c,  Filip Kubiś 7d, Jakub Łabno 8C, Lena Duch 7C, Szymon Giemza 7D.

Kuratoryjny Konkurs z Religii:  Biblijny Konkurs Tematyczny „Z Dobrą Nowiną przez życie” : Michał Sokołowski 8A, Milena Gawłowicz 7A, Jakub Sudoł 7B, Aleksandra Kowalska 6D.

VIII Dyktando Niepodległościowe ,,Po polsku o historii”: Dawid Gębala 8c, Aleksandra Leśniak 8a, Nadia Kiecka 6d, Jakub Baca 6a, Oliwia Przybyła 6a, Magdalena Stępień 6c.

Małopolski Konkurs Historyczny: Julia Gacek 8c.

III miejsce w „Małopolskim Festiwalu Programowania 2020 – Małopolsko GRAMY!!!”: Tomasz Łątka 5A.

Uczniowie z klas 4 – 8 wyróżnieni za wysoką średnią w nauce, 100% i wzorową frekwencję: