Od 6 do 20 kwietnia nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiej akcji „Kartka dla Medyka”.  Akcja polegała na narysowaniu, namalowaniu, czy stworzeniu kartki  – rysunku z życzeniami i podziękowaniami dla medyka. To nasza symboliczna forma podziękowania dla wszystkich pracowników służby ochrony zdrowia na świecie i w Polsce, którzy każdego dnia ryzykują swoim zdrowiem, by walczyć o nasze życie.

Dziękujemy bardzo wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w akcji, za przesłane przepiękne kartki – Wasze serca są WIELKIE!

#BrawaDlaWas – to słowa kierowane przede wszystkim do osób, których praca pomaga nam zwalczać skutki koronawirusa, ale i także do Was, ludzi, których serca są otwarte na POMOC drugiemu człowiekowi.

7 kwietnia, obchodzony jest Światowy Dzień Zdrowia, inaczej zwany Dniem Służby Zdrowia, czy też Dniem Pracownika Służby Zdrowia. W tym roku to święto miało szczególny charakter. Wszyscy dostrzegamy, z jak wielką odwagą, siłą, poświęceniem i determinacją pracownicy ochrony zdrowia walczą z pandemią koronawirusa. Chcemy im za to podziękować, czego dowodem są poniższe kartki od uczniów.