Wychodząc naprzeciw obecnej sytuacji, na stronie szkoły utworzono zakładki: INTERAKTYWNE ZASOBY oraz  PORADY PEDAGOGA, czyli pomoc psychologiczno-pedagogiczną.

W pierwszej z nich nauczyciele świetlicy, biblioteki, wychowania do życia w rodzinie oraz inni chętni pedagodzy będą zamieszczali różnego rodzaju propozycje dotyczące spędzania wolnego czasu w domu. Będą to linki do stron internetowych, pozwalające skorzystać m. in. z ciekawych audiobooków, kolorowanek online, filmików obrazujących wykonanie prac plastycznych czy przeprowadzenie ciekawych eksperymentów. Dzieci będą mogły skorzystać również z plików PDF do wydruku (kolorowanki, zabawy na kartce papieru, wykreślanki, zadania do kodowania) oraz interaktywnych materiałów nawiązujących tematycznie do planu pracy świetlicy. Dla zainteresowanych przedmiotem wychowanie do życia w rodzinie, pojawiać się będą materiały edukacyjne, z którymi uczniowie mogą pracować w domu.

Druga z zakładek będzie zawierała różnego rodzaju materiały i opracowania przydatne do pracy zdalnej, które na bieżąco będą zamieszczali szkolni specjaliści.

Zakładki będą sukcesywnie uzupełniane o nowe propozycje i mamy nadzieję, że udostępnione treści okażą się przydatne, pozwolą nadal rozwijać kreatywność i każdy uczeń znajdzie tam coś dla siebie.