W dniu 20.02.2020r. odbył się w naszej szkole III pokaz ,,Mam talent”. Chętni uczniowie mogli  zaprezentować się w trzech kategoriach: taniec, gra na instrumencie i śpiew. Magiczne sztuczki zaprezentował Patryk Jasiak, na instrumentach grali Rafał Szarek, Igor Kamiński, Jan Skórski. Talent wokalny – Łucja Kania, Angelika Foryś. Układy taneczne prezentowały grupy z kl. 4a, 5d, 6d, 7a. Swój taneczny talent zaprezentowały również : Martyna Lechowicz z kl. 5b, Makowiec Julia 6d, Magdalena Pal 8a i Milena Barnaś z kl. 5a, Iga Tworzydło z kl.6b, Martyna Kasprzyk kl.7a, Aleksandra Sidor kl.8c. Dla wszystkich występujących przygotowane były słodkie nagrody ufundowane przez Radę Rodziców. Wszystkim występującym gratulujemy talentu i odwagi!