Jak co roku, w naszej szkoły został rozegrany mini turniej siatkówki o Puchar Dyrektora Ósemki. Tradycyjnie wzięły w nim udział drużyny rodziców, uczniów i pracowników szkoły. Dodatkowo powyższe drużyny wzmocnili absolwenci, którzy nie dawno opuścili mury naszej placówki.

Poziom zawodów co roku jest wyższy, a same mecze bardziej wyrównane. Świadczą o tym zacięte spotkania, które trzymają kibiców w napięciu do samego końca. Po raz kolejny najlepiej zagrali rodzice, którzy ograli pracowników. Drugie miejsce zajęli Ci drudzy, a na najniższym stopniu podium stanęli uczniowie.

Na zakończenie turnieju uhonorowano najlepszych zawodników swoich drużyn, a spośród wszystkich uczestników zawodów rozlosowano pamiątkowe prezenty ufundowane przez Św. Mikołaja w którego wcieliła się przewodnicząca Rady Rodziców.

W towarzyskim turnieju, nad wynik sportowy cenimy integrację społeczności szkolnej oraz promocję aktywnego stylu życia spędzanego zwłaszcza w gronie rodzinnym.

Najlepsi zawodnicy turnieju:

Składy Zespołów:

Rodzice: Sylwester Wojdyło, Wioletta Huza, Krzysztof Zakrzewski, Sławomir Pal, Krzysztof Krupski, Wioletta Chudyka, Grzegorz Katra, Piotr Szarek

Uczniowie: Dawid Chudyka, Magdalena Pal, Oliwia Popko, Aleksandra Leśniak, Aleksandra Foszcz, Aurelia Wojdyło,

Pracownicy: Agnieszka Krakowska, Bernadeta Leśniak, Anna Basierak, Łukasz Szostak, Katarzyna Szczęch, Agnieszka Jac, Jolanta Spólnik

Absolwenci: Bartłomiej Huza, Ksawier Nosek, Magdalena Leśniak, Julia Huza, Dominik Jac

Rodzice: Sylwester Wojdyło

Uczniowie: Aleksandra Foszcz