W dniu 21.10.2019 r. odbyły się  Mistrzostwa Tarnowa w ramach Tarnowskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w halowej piłce nożnej dziewcząt. Reprezentacja naszej szkoły zajęła  III miejsce – Gratulacje dla dziewcząt!!!

W składzie drużyny były następujące uczennice: Bućko Natalia, Hajduk Julia, Kras Natalia, Pająk Aniela, Radźko Gabriela, Sroka Aleksandra, Tai Liliana, Wielgus Martyna.

W dniu 22.10.2019r. odbyły się  Mistrzostwa Tarnowa w ramach Tarnowskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w halowej piłce nożnej chłopców. Reprezentacja naszej szkoły zajęła III miejsce – Gratulacje!!!

W składzie drużyny były następujące uczniowie: Bućko Szymon, Kukuś Leon, Kupiec Jakub, Lubas Maciej, Ołpiński Jakub, Rall Jakub,Solarz Adrian, Wielgus Igor.