W dniu dzisiejszym reprezentacja naszej szkoły wyruszyła na podbój stadionu lekkoatletycznego TOSiR w Tarnowie przy ul. Piłsudskiego. Dopisała nie tylko pogoda, ale również szczęście naszym sportowcom, którzy zdobyli w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej aż 6 medali!!!

Oto wyniki: Gabrysia Sutkowska – bieg 100 m – złoty  medal, Natalia Nowak – pchnięcie kulą – srebrny medal, Natalia Hajzler  – bieg 600 m – brązowy medal,  Szymon Dutka – bieg 300 m – brązowy medal, Maksiu Korzeniowski – bieg 1000 m – brązowy medal, Adrian Lubas – skok w dal – brązowy medal. Bardzo dobre miejsca zajęli: Paweł Chłopek – IV m w biegu na 300 m  oraz Konrad Moździerz – IV m w biegu na 100 m. „Ósemkę” reprezentowali również: Martyna Chełstowka, Dawid Chudyka, Jasiek Schabowski, Jakub Solarz, Patryk Średniawa i Mateusz Cytawa.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Nauczyciele wychowania fizycznego