KLASA PLUS (+) – wygraliśmy 27 000 zł  na realizację projektu sali relaksacyjnej!

W dniu 18 maja bieżącego roku miał miejsce finał konkursu KLASA PLUS (+), którego celem było  wyłonienie najlepszych pomysłów na kreatywne wykorzystanie przestrzeni we własnej szkole w dwóch kategoriach – szkoły podstawowe i ponadpodstawowe. Niezmiernie miło nam poinformować, iż w pierwszej kategorii nasza szkoła z projektem „KWADRANSIK czyli sala relaksacyjna w przestrzeni aktywności twórczej uczniów” zdobyła nagrodę w wysokości 27 000,00 zł, która zostanie w całości przeznaczona na realizację naszego zamierzenia – wspaniałej sali relaksacyjnej dla uczniów.

Nad projektem pracowali uczniowie: Elżbieta Czapla, Anna Damian, Nadia Kiecka, Aleksandra Kowalska (kl. IV D),  Milena Kłusek, Gabriela Muciek, Weronika Pomarańska , Amelia Zborowska (kl. V D) Emilia Grabowska, i Natalia Pyrek (kl. VI B) pod kierunkiem pani Anety Jasiak i Kornelii Kiecki oraz przy współpracy z Autorską Pracownią Projektową STUDIO STYCZNA.