W dniach 14-16 maja br. w sali widowiskowej Regionalnego Centrum Kulturalno –Bibliotecznego im. Jana Pawła II w Brzesku odbyły się 8. Konfrontacje Teatrów Dzieci i Młodzieży TEATRALNE LUSTRA. Wszystkie przedstawienia oceniał Zespół Konsultantów w składzie: Anna Lenczewska – aktorka, Paweł Kumięga – aktor oraz Karol Polak – aktor.

Nasze KAGAMI Małe w ostatnim dniu brzeskich eliminacji „za pełną świadomości teatralnej formy pieśń o emocjach” wyrażoną w spektaklu „Cudowna podróż Edwarda” otrzymało wyróżnienie pierwszego stopnia.

W skład zespołu wchodzą uczniowie:  Oliwia Przybyła (kl. IV A), Elżbieta Czapla, Anna Damian, Nadia Kiecka, Aleksandra Kowalska, Julia Kubiś, Katarzyna Mróz, Tola Ptasińska, Nina Rybska (kl. IV D), Milena Gawłowicz, Milena Dudek, Julia Hajduk, Aniela Pająk, Hanna Wojciechowska (kl. V A), Lena Duch, Milena Kłusek, Julia Makowiec, Gabriela Muciek, Weronika Pomarańska, Amelia Tyrka, Milena Wojtas (kl. V D).

Opiekunem grupy są panie Aneta Jasiak i Kornelia Kiecka.