W Wojewódzkim Konkursie  Plastycznym  „Bezpiecznie z wodą i przyrodą” organizowanym przez WOPR w Tarnowie, z naszej szkoły brało udział 25 uczniów. Prace wykonywali pod kierunkiem nauczycielki plastyki Renaty Plebanek.Tematem plakatu było przedstawienie w najbardziej przemawiający do wyobraźni sposób, bezpieczeństwa w czasie wakacji. Najlepiej artystycznie wypowiedziała się uczennica kl.VI b Ewelina Boryczka, która otrzymała pierwsze miejsce! Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Dnia 28.06.2019 r o godz 11:30 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Tarnowie  ul. Narutowicza 38, odbędzie się uroczysta Gala podsumowania i wręczenia nagród na którą organizatorzy serdecznie zapraszają  laureatów ze swoimi rodzicami i opiekunami.