Dzień Dziecka to święto, na które czeka każde dziecko przez cały rok. To dzień pełen zabaw, atrakcji, niespodzianek i prezentów.  By uczcić to właśnie święto wolontariusze z naszej szkoły pod opieką opiekunów udali się do Przedszkola Publicznego nr 31, by sprawić radość najmłodszym i obdarować ich tym, co tak skrzętnie gromadzili uczniowie naszej szkoły przez 2 miesiące.

Ilość gier planszowych, puzzli (w ramach akcji „Dzieci dzieciom”) ,  którą udało się nam zebrać przewyższyła nasze oczekiwania. W tym miejscu wszystkim dobroczyńcom bardzo serdecznie dziękujemy. Cieszymy się, że wokół nas jest tyle osób o gorącym sercu.

Niech uśmiech dzieci będzie nagrodą dla wszystkich, którzy zaangażowali się w ideę pomagania.