Reprezentacja dziewcząt osiągnęła duży sukces zdobywając pierwsze miejsce w Igrzyskach Dzieci w piłce ręcznej. Nasze zawodniczki rywalizowały w 5-drużynowym turnieju, który został rozegrany w Szkole Podstawowej nr 15. Przedmeczowe losowanie sprawiło, że w pierwszym meczu „Ósemka” trafiła na gospodynie zawodów, SP 15, które w ubiegłym roku zdobyły pierwsze miejsce. Spotkanie było bardzo wyrównane , ponieważ zawodniczki grające w obu szkołach, trenują razem w drużynie MKS Pałacu Młodzieży Tarnów. Dobra postawa w bramce Liliany Tai i skuteczne rzuty zawodniczek z „pola” zapewniły zwycięstwo naszej reprezentacji. Pozostałe mecze były formalnością, o czym świadczą wysokie wygrane. Dzięki wygranej, dziewczęta zapewniły sobie udział w kolejnym etapie rozgrywek.

Wyniki:

SP15 vs SP8 3:5 (2:1)
SP8 vs SP5 12:1 (7:0)
SP8 vs SP3 15:0 (9:0)
SP8 vs SP14 15:0 (8:0)

Skład złotej drużyny:

Aleksandra Leśniak, Liliana Tai, Aleksandra Czapla, Iga Łabędź, Izabela Pawłowska, Natalia Przeklasa, Kornelia Buczek, Amelia Maślanka, Emilia Grabowska, Lena Schmidt.

Zespół nauczycieli WF