Marzycielska Poczta to ogólnopolska akcja, która polega na wysyłaniu tradycyjnych listów i kartek do ciężko chorych dzieci, którym choroba bardzo często ogranicza kontakt z rówieśnikami, a którego szczególnie potrzebują. Marzycielska Poczta wystartowała 12 października 2009 roku, jest akcją stałą, która nieustannie tętni życiem i udziela wsparcie ponad 50 chorym dzieciom. Na stronie MarzycielskaPoczta.pl zamieszczone są profile chorych dzieci wraz z ich adresami pocztowymi. Są to dzieci z całej Polski, które zmuszone są do ciągłej rehabilitacji i częstych pobytów w szpitalach. Do dzieci piszą Polacy z całego świata. Każdy może się włączyć do akcji. Oprócz indywidualnych osób piszą całe klasy, szkoły, rozmaite grupy wolontariuszy czy przedstawiciele Polonii. Dla dzieci listy i kartki stanowią ogromne wsparcie. Dzieci często proszą rodziców o ponowne przeczytanie treści listów lub same wielokrotnie do nich wracają.