Szkolne koło Wolontariatu zaprasza wszystkich do udziału w konkursie plastycznym „Pomaganie  jest cool!”

Celem konkursu jest przybliżenie dzieciom i młodzieży idei wolontariatu, kształtowanie wrażliwości na potrzeby innych, a także ukazanie, że każdy z nas ma wiele do zaoferowania swojemu otoczeniu.

Zachęcamy uczniów do wykonania prac plastycznych dowolną techniką artystyczną w formacie A3. Prace można składać w pokoju nauczycielskim do 5 grudnia Na laureatów konkursu czekają atrakcyjne nagrody i podziękowania. Ponadto wszystkie prace będzie można podziwiać na wystawie zorganizowanej na tablicach mieszczących się na korytarzach naszej szkoły.

Jury składające się z nauczycieli, uczniów , pracowników szkoły poprzez głosowanie zadecydują o zwycięstwie.

Zapraszamy do wspólnego działania!